Designed by Sinahe51(S.A)
آموزش کامپیوتر

آموزش کامپیوتر

آموزش فرستادن ایمیل در یاهو

آموزش تصویری ارسال ایمیل توسط Yahoo
برای تهیه متن ایمیل در تمام سرویسها نیاز به یک محیط ویرایشی دارید، این محیط در سرویس Yahoo با فشار کلید Compose در اختیارتان قرار میگیرد


با فشار این کلید، ویرایشگر یاهو در اختیارتان قرار می گیرد


Composer یاهو شامل چند قسمت اساسی است:
To: محل نوشتن آدرس ایمیل گیرنده یا گیرندگان نامه که با علامت کاما , از هم جدا می شوند
Subject: موضوع نامه
Attachment: کلید پیوست کردن فایل به ایمیل
Toolbar: نوار ابزاری که برای قالب بندی متن ایمیل (مانند: اندازه، رنگ و فونت نوشته) استفاده می شود
Body: بدنه ایمیل (محل نوشتن متن ایمیل)

برای ایجاد یک ایمیل ساده ابتدا آدرس ایمیل گیرنده نامه را در کادر محاوره ای To نوشته و متن کوتاهی بعنوان موضوع نامه را در کادر محاوره ای Subject تایپ کرده و سپس متن ایمیل را می نویسیم، پس از پایان متن با فشار کلید Send ایمیل را ارسال می کنیم.

در بالای کادر محاوره ای To دو گزینه Add CC و Add BCC وجود دارد که با فشار آنها دو کادر محاوره ای CC و BCC بین To و Subject اضافه می شود:
CC یا Carbon Copy: محل نوشتن آدرس گیرنده یا گیرندگان رونوشت نامه است که با علامت کاما , از هم جدا می شوند.

BCC یا Blind Carbon Copy: محل نوشتن آدرس گیرنده یا گیرندگان رونوشت محرمانه یا مخفی است.

تمامی گیرندگان ایمیل می توانند آدرسهای ایمیل نوشته شده در کادر To و CC را دیده و بدانند که این ایمیل برای چه کسانی ارسال شده است ولی آدرسهای نوشته شده در کادر BCC از دید همگان مخفی هستند و هیچ کس نمی تواند متوجه ارسال ایمیل برای این نوع گیرندگان شود .

کلید Attach Files برای پیوست کردن حداکثر 10 مگابایت فایل به ایمیل است، با فشار این کلید صفحه جدیدی باز می شود که در آن می توانید فایلهای روی کامپیوترتان را جهت آپلود کردن و ضمیمه کردن به ایمیل انتخاب کنیددر این صفحه 5 کادر محاوره ای برای تعیین فایلهای ضمیمه دیده می شود، چنانچه بخواهید تعداد بیشتری فایل را Attach کنید روی گزینه Attach more files کلیک کنید تا یک کادر محاوره ای دیگر زیر آنها اضافه شود.

مجموعه این فایلها نمی توانند از 10 مگابایت بیشتر شوند.


برای انتخاب فایلها کلید Browse را فشار داده و در روی کامپیوتر فایل مورد نظر را یافته و در نهایت کلید Attach Files را فشار دهید.
با فشار این کلید در صفحه جدید عمل آپلود شروع می شود، باید منتظر بمانید تا آپلود تمام شود.


پس از اینکه عمل آپلود انجام شد، لیست فایلهای ضمیمه نمایش داده می شود.

برای حذف یک فایل از لیست ضمیمه شده ها روی گزینه Remove جلوی آن و برای اضافه کردن فایل جدید روی گزینه Attach More Files کلیک کنید تا دوباره به همان صفحه Attch برگردید.

در پایان کلید Continue to message را فشار دهید تا به صفحه Composer برگردید، در این صفحه بین کادر Subject و کلید Attach Files لیست فایلهای ضمیمه دیده می شوند، در همین جا هم میتوانید فایلهای اضافه را با کلیک روی Remove حذف کنید.

نوشته شده توسط Sina در Thu 28 Apr 2011 ساعت 17:5 PM | لینک ثابت |

RSS

POWERED BY sina
SINA
Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت

Powered by WebGozar

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ sinahe51computer محفوظ می باشد. All rights reserved by Hidden S.A Group in sinahe54.blogfa.com
طراحی شده توسط Hidden S.A Group

سیناهه51
هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. با تشکر مدیر وبلاگ